Reklama na lotnisku

Czasami warto zainwestować w niestandardowe formy reklamy i spróbować czegoś nowego, aby dotrzeć do nowych grup odbiorców.

Może dla odmiany spróbować reklamy na lotnisku?

Ma ona wiele zalet i dociera do różnych grup klientów. Oczywiście najpierw zadajmy sobie pytanie, czy jest to reklama odpowiednia dla naszej firmy i czy trafimy w ten sposób do naszej grupy docelowej. Reklama na lotnisku może przybrać wiele form. Mogą to być billboardy, bannery, citylighty, nadruki na biletach parkingowych, ulotki, reklama na wózkach bagażowych, a także monitory z informacją o odlotach i przylotach. Możemy się również zaprezentować na stronie internetowej lotniska.

Bardzo ciekawym pomysłem jest również nakręcenie filmu reklamowego na lotnisku.

Musimy oczywiście uzyskać wcześniej odpowiednie zezwolenia. Jak widzimy, reklama na lotnisku może przybrać bardzo różnorodne formy, co zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność. Jeśli za tym pójdzie ciekawy pomysł, nasza reklama będzie na pewno zauważona i doceniona przez podróżnych. Warto też rozpocząć współpracę z liniami lotniczymi i zareklamować się w katalogach, które są przeglądane podczas lotu.

Niektóre lotniska oferują powierzchnie wystawiennicze, gdzie możemy opowiedzieć o naszej ofercie i usługach oraz rozdać ulotki i gadgety. Do tego celu skorzystajmy z usług hostessy.  Reklama na lotnisku to świetny pomysł ze względu na liczbę osób, które podróżują samolotem. Docieramy w ten sposób do wielu potencjalnych klientów, również tych z zagranicy. Dlatego zadbajmy o jakość reklamy i zaprezentujmy się w jak najlepszy sposób. Skorzystajmy z pomocy agencji kreatywnej, która nam pomoże przygotować kampanię promocyjną na lotnisku. Reklama na lotnisku powinna być przyjemna i wzbudzająca pozytywne emocje.

Tym bardziej że wielu podróżnych denerwuje się przed lotem, dlatego unikajmy reklam kontrowersyjnych, czy wprowadzających niepokój. Do reklamy na lotnisku należy podejść w sposób przemyślany, tak aby w maksymalny sposób wykorzystać potencjał tego szczególnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *