Gry ios

Gry ios

Gry elektroniczne to hit ostatnich lat.  Bez przerwy rozwijają się.  W dużej ofercie gier na ios każdy miłośnik tego typu zabawy znajdzie coś interesującego.

Tematyka gier jest różnorodna.  Grami mobilnymi interesują się osoby w każdym wieku, nawet nastolatki. Blog IOS GRY tworzy 12 letni fan gier.  Blog omawiający gry pisany przez dwunastolatka jest rzadkim zjawiskiem. Przeważnie blogerami są osoby nieco  starsze.  Trzeba przyznać, że blog ma przemyślaną koncepcję. Publikowane są na nim krótkie omówienia gier iOS, czyli na iPhone’a i iPad’a.  Urządzenia mobilne typu: iPhone i iPad ma coraz więcej młodych ludzi. Przewodnik po grach pisany przez ich rówieśnika, to bez wątpienia pożyteczne źródło wiedzy na temat  gry na iPhone . Autor nie używa skomplikowanych terminów, posługuje się językiem zrozumiałym dla swojego odbiorcy – nastoletniego fana gier i obiecuje czytelnikom, że często będzie publikował posty dotyczące gier.  Chce, aby internauta często czytał wpisy i odnalazł w nim ciekawe i inspirujące treści. Blog w założeniu ma być przewodnikiem po propozycjach gier dla młodzieży. Zachęca czytelników do współtworzenia bloga za pośrednictwem komentarzy.  Krótkie posty mają jedną istotną zaletę: internauta je przeczyta i nie znudzi się po kilku zdaniach.

Młodzi ludzie nie przepadają za długimi opisami gier, chcą wiedzieć, co jest treścią gry i jakie korzyści można w niej osiągnąć.

Świat  gier  na iPad jest olbrzymi i człowiekowi trudno dokonać wyboru. Wybierając grę można brać pod uwagę różne kryteria: szatę graficzną, tematykę gry, czas grania, obecność efektów specjalnych, możliwość przeobrażania postaci. Gry mobilne zostały ulubioną rozrywką nastolatków ku przerażeniu rodziców i nauczycieli, którzy zaczęli dostrzegać brak ruchu i mniejsze relacje  z rówieśnikami. Postępu cywilizacyjnego nie da się zastopować, nawet jeżeli powoduje spore społeczne koszty. Właściwy przegląd gier mobilnych może pomóc innym dobrać  grę odpowiednią do  swoich upodobań.

Wystarczy przeczytać krótki opis, aby zobaczyć, czy dana gra będzie doskonałym wyborem i zapewni miło spędzony czas między uczeniem się.  W swoich opisach autor zwraca uwagę na profity, jakie otrzymuje grający w trakcie grania, np.: „cztery stage-e i jeden tzw. “boss fight”.

Po przejściu “boss-a” otrzymasz nagrodę – nowe ostrze”.  Ios  gry mają istotny cel – umocnić samopoczucie gracza poprzez nagrody i przekonać do dalszego grania. Nagroda motywuje, sprawia, że grający pragnie zdobyć kolejne trofeum.  iPhone gry mają znaczącą zaletę – można w nie grać poza domem, np.: w czasie dojazdu do szkoły, podczas przerwy.  Młody autor skrupulatnie przedstawia zasady gry, „Ostrze ma się wbić w pień ale ominąć osadzone w nim wcześniej noże”.  Nie ukrywa przed graczem, że dana gra może wydać się brutalna i dokładnie wskazuje krwawe momenty. Wie, że nie każdy lubi gry, w trakcie których dochodzi do przelewu krwi bohatera , więc daje do zrozumienia czytelnikowi, że dana gra jest przeznaczona dla osób, którym nie przeszkadza krwawa akcja Osoby, które preferują spokojniejszą akcję i estetyczną grafikę, powinny  zagrać w grę iPhone „Fluffy Fall”, której bohaterem jest słodkie stworzonko.

Zadaniem grającego jest omijanie przeszkód. Stworzonka przypominają zwierzęta, rośliny lub popularne jedzenie, np.: ciasteczka. Mogą mieć różne wzory i kolory. W grze zbieramy monety. W automacie do robienia shake’ów, wymieniamy je na nowe „Fluffy”.

Co jakiś czas  użytkownik może zamienić  puszystego bohatera na innego, np : w sytuacji, kiedy dopiero zdobyty Fluffy wygląda tak samo, jak stworzonko, którym grał wcześniej.   Rozgrywka ma miejsce w tunelu, który również może mieć różne kolory. Gry ios zachwycają piękną, nasyconą kolorystyką. Autor zwraca uwagę na to, aby opisywać gry iPad o różnej tematyce. Zamieszcza zdjęcia z gier. Główne zdjęcie na stronie, przedstawiające postacie z japońskich mang,  sugeruje, że tematyką bloga są gry iPad dla młodzieży. Strona zapełnia lukę w sieci- do tej pory nie za wiele było stron zajmujących się jedynie tematem gier młodzieżowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *